Hakkımızda

KALYAMER Kaliteli Yaşam Merkezi

KALYAMER; yaşam kalitesini yükseltmek isteyen, fiziksel veya ruhsal destek almak isteyen bireylere yönelik danışmanlık hizmetleri sunan bir yaşam merkezidir.

BESLENME DANIŞMANLIĞI

Kaliteli yaşamın temel esaslarından birisi de sağlıklı bir bedene sahip olmaktan geçer. Sağlıklı bir beden için yeterli ve dengeli beslenme yaşam tarzı haline gelmeli ve bu alışkanlıklar sürdürülebilir olmalıdır. Fazla kilolarınızdan mı rahatsızsınız? Yeme davranış bozukluğunuz mu var? Yoksa özel dönemlerde nasıl besleneceğinizi mi bilmiyorsunuz? KALYAMER Beslenme ve Diyetetik uzmanlarından dilediğiniz zaman Online ve yüzyüze görüşmeler ile diyet ve destek hizmeti alabilirsiniz.

PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

Psikolojik desteğe ihtiyaç duymak ve bu doğrultuda ilk adımı atmak her zaman için zor bir süreçtir. Ancak psikolojik danışmandan alınacak bir destek; bireylerin kendilerine ve çevrelerine karşı farkındalığını, yaşamdan alınan doyumu arttıracaktır.

Online terapi hizmeti, bilimselliği kanıtlanmış olan evinizde, ofisinizde veya internet başında herhangi bir yerde uzman kişiler aracılığıyla yapılan danışma şeklidir. KALYAMER Kaliteli Yaşam Merkezi size bu konuda müthiş bir hizmet sunmaktadır. Sitemizin sağladığı iletişim yöntemlerinden herhangi birini kullanarak istediğiniz zaman aralığında görüşme talep edebilir ve sorunlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sizi Haberdar Edelim

kalyamer.com'daki gelişmelerden haberdar olmak için bültene abone olabilirsiniz.