HİZMETLERİMİZ

Beslenme Danışmanlığı

Kaliteli yaşamın temel esaslarından birisi de sağlıklı bir bedene sahip olmaktan geçer. Sağlıklı bir beden için yeterli ve dengeli beslenme yaşam tarzı haline gelmeli ve bu alışkanlıklar sürdürülebilir olmalıdır.

Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik desteğe ihtiyaç duymak ve bu doğrultuda ilk adımı atmak her zaman için zor bir süreçtir. Ancak psikolojik danışmandan alınacak bir destek; bireylerin kendilerine ve çevrelerine karşı farkındalığını, yaşamdan alınan doyumu arttıracaktır.

Aile Danışmanlığı

Aile danışmanı, ilişkiler açısından sorunları olan insanların, evlilik, ayrılık ve boşanma sırasında, çocuklarla ve aile ile ilgili kişisel veya kişiler arasındaki sorunların üstesinden daha rahat bir şekilde gelmelerine yardımcı olmaktadır.

Yaşam Koçluğu

Yaşam koçu, sağlıklı bireyin o anki mevcut durumuyla olmak istediği, hedeflediği durum arasında bireye yol arkadaşlığı yapan kişidir. Yaşam koçluğu ilk seans itibariyle size mevcut durumunuzu fark etmenizi sağlar. Ulaşmak istediğiniz hedefiniz için eylem adımları planlamanızı sağlar.

Eğitim ve Başarı Koçluğu

Gençlerin, hayatta hangi noktada olmak istediklerini belirlerken nasıl mutlu olabileceklerini iyi tespit etmeleri gerekiyor. Eğitim koçluğu, işte bu alanı doldurmayı hedeflemekte olup, gençlerin yönlendirilmelerindeki boşluğu tamamlamayı amaçlamaktadır.

Kişisel Gelişim

İnsanlar potansiyelleriyle doğarlar. Lakin, bazı insanlar potansiyellerini değerlendirebilirken bazıları bahanelerle, engellerle uğraşır. KALYAMER Kaliteli Yaşam Merkezi bünyesindeki profesyonel danışmanlarımız, kişisel gelişim danışmanlığı süresince bu potansiyeli ortaya çıkarmayı ve bireysel farkındalığı arttırmayı amaçlar.

Sizi Haberdar Edelim

kalyamer.com'daki gelişmelerden haberdar olmak için bültene abone olabilirsiniz.